Kids Video Player For YouTube

Çocuklar için Güvenli YouTube Android Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 MB
  • Version Mevcut Sürüm 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma appsrental
Çocuklarınızın YouTube'da sörf yaparken uygunsuz içerik ile karşılaşmalarından çekiniyor musunuz? Cevabınız evet ise yardımcı olmak amacı ile android cihazlara özel tasarlanmış olan Kids Video Player For YouTube çocuklarınıza güvenli YouTube ortamı sağlam
Çocuklarınızın YouTube'da sörf yaparken uygunsuz içerik ile karşılaşmalarından çekiniyor musunuz? Cevabınız evet ise yardımcı olmak amacı ile android cihazlara özel tasarlanmış olan Kids Video Player For YouTube çocuklarınıza güvenli YouTube ortamı sağlamaktadır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanacağınız Kids Video Player For YouTube uygulaması ile çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerini engelleyecek içeriklerden uzak tutabilirsiniz. Çocuklarını düşünen ebeveynler olarak uygulamayı indirip izin verdiğiniz içeriklerin videolarına görüntülenme olanağı tanıyabilirsiniz. Listelediğiniz içeriklerin denetlenmesi ve düzenlenmesi sadece ebeveynlere aittir. bu konuda güven veren uygulama oldukça başarılı bir uygulamadır. YouTube güvenlik modu arama gerçekleştirmek için Kids Video Player For YouTube uygulamasına mutlaka sahip olmalısınız.
Daha Fazla Göster
Kids Video Player For YouTube indir